biuro@katatime.pl       +48721956415

Oprócz zegarków i pasków robionych i szytych na wymiar można także zamówić u nas spersonalizowane etui podróżne na 1, 2, 3 zegarki oraz pudełka na zegarki.
Etui podróżne oprócz funkcji typowo użytkowej jest świetnym prezentem. Może także służyć jako opakowanie prezentu.
Zamawiając etui podróżne można sobie wybrać kolor skóry, nici, oraz szerokość kieszonek, kolor klamry czy nawet sposób zamykania.
Zamawiając pudełka na zegarki można wybrać kolor drewna, szerokość przegródek, kolor wykończenia środka. Można także wybrać szerokość i wysokość pudełka.
Nasze wyroby gotowe można kupić:
– w sklepie na Facebook
– na aukcjach Allegro.pl
ofertach Olx.pl

Akcesoria 1
Przykładowy pokrowiec (etui) na trzy zegarki lub zegarki i paski.
Szycie ręczne, prawdziwa skóra lakierowana z zewnątrz i prawdziwa skóra zamszowa w środku.
Przykładowy pokrowiec (etui) na dwa zegarki lub zegarek i paski.
Szycie ręczne, prawdziwa skóra lakierowana.

Skrzyneczki drewniane na zegarki

Skrzyneczki są w całości zrobione ręcznie w Polsce, z drewna sosnowego, jodłowego, dębowego, jesionowego lub z drewna drzew owocowych przez polskiego artystę-rzemieślnika. Także poduszki zostały uszyte w Polsce. Poduszki są szyte z lnu w kolorze naturalnym (beżowym) lub białym gładkie lub w prążek. Kolor poduszek można wybrać. Wieczko ze szkła hartowanego.
Każda skrzyneczka jest jedyna i niepowtarzalna, każda jest wykonana z dbałością o każdy szczegół, przy użyciu wyłącznie ekologicznych, naturalnych materiałów. Taka skrzyneczka posłuży lata i będzie cieszyła właściciela i oczywiście jego zegarki 🙂
Solidne zawiasy i zameczki idealnie pasują do rustykalnego stylu całości. Kieszonki na zegarki są duże i głębokie, świetnie zabezpieczają zegarki przed uszkodzeniem oraz porysowaniem przez np. koronkę sąsiada, wygodnie zmieszczą się zegarki o szerokości nawet 50 mm! Drewno nie porysuje ani kopert ani bransoletek. Sprawdzone, dlatego nie stosujemy wyściółek.
Szkło w wieczku skrzyneczki jest grube, hartowane dzięki czemu ma podniesioną odporność na stłuczenia i porysowanie. Warto popatrzeć na szczegóły wykonania. Pudełko jest podklejone filcem dzięki temu nie będzie rysowało powierzchni na której stoi.
Poduszeczki są wykonane z naturalnego, grubego płótna lnianego, są elastyczne, dzięki czemu można na nich zapiąć zegarki na paskach i bransoletach w dowolnych rozmiarach. Poduszeczki lubią się gubić, dlatego jedna jest dorzucona ekstra.
Przy indywidualnych zamówieniach, za dopłatą, skrzyneczki mogą zostać także spersonalizowane grawerem na drewnie lub metalowym medalionie.
Istnieje możliwość wyboru rodzaju zapięcia, zawiasów i innych okuć, rodzaju drewna oraz jego koloru.
Możemy także wykonać gablotki i skrzyneczki na zegarki kieszonkowe oraz inne, indywidualne zamówienia.
Ceny będą zależne od wielkości i indywidualnych oczekiwań, zaczynają się już od 400 zł.
Wykonujemy skrzyneczki na 4, 6, 12 i 24 zegarki, ale jesteśmy także przygotowani na inne rozwiązania. Co jakiś czas wprowadzamy nowe fasony, wzory, kolory i rozwiązania techniczne.
Polecamy, bo to super prezent dla każdego miłośnika zegarków!

Wzory zamków do skrzyneczek na zegarki.
Wzory narożników do skrzyneczek na zegarki.
Ozdobne nóżki do skrzyneczek.
Materiały lniane w prążki
Płótno gładkie beżowe i białe